FiyatSor
Teslimatçısı
Ol!

Mahallendeki Bim, A-101 veya Şok marketlerinden siparişleri alıp, yine mahallendeki adreslere teslim ederek para kazanabilirsin. Sınırlı sayıdaki kontenjan dolmadan

Hemen Teslimatçı Ol

FİYATSOR BÖLGEDEKİ EN UCUZ FİYATLI MARKETİ BULUR, SİPARİŞ VERİLMESİNİ SAĞLAR

Çevrendeki marketlerde satılan ürünleri birim fiyatına göre ucuzdan pahalıya sıralanmış şekilde görüp, istediğin marketten sipariş verebilirsin. İhtiyacın olan ürün veya ürünün kategori ismini yazarak başlayabilirsin.

Fiyat Karşılaştırması Yapar

Kullanıcılarının en ucuz fiyatlı marketten alışveriş yapabilmesi için birim fiyat üzerinden fiyat karşılaştırması yapar.

Mahallendeki Marketler Fiyatsor’da

Fiyatsor kullanıcıları çevrelerinde faaliyet gösteren marketlerin fiyatlarına rahatlıkla ulaşabilir.

Fiyat Karşılaştırması Sonrası Sipariş

Fiyatsor kullanıcıları Bim, A-101 ve Şok marketlerinden sipariş verebilir. Fiyatsor teslimatçıları, siparişi istenilen saatte teslim eder.

Kullanıcılarından Gelir Elde Etmez

Fiyatsor’un sunmuş olduğu fiyat karşılaştırma hizmeti tamamen ücretsizdir.

Sistem Nasıl Çalışır?

Mahallendeki Bim, A-101 veya Şok marketlerinden siparişleri alıp, mahallendeki adreslere teslim edeceksin. Her teslimatta 5TL getirme ücretini cebine atacaksın. Hızlı ol çok kazan ! Mahallendeki sınırlı kontenjan dolmadan hemen başvur.

FiyatSor Teslimatçısı Olun

Hemen teslimatçı ol formunu doldurarak ilk adımını at .

  • Teslimat hizmeti verebileceğin mahalleleri sistemden seçmelisin. Evine yakın mahalle veya mahalleleri çalışma alanı olarak seçebilirsin.
  • İstediğin gün veya saatlerde çalışabilirsin. Kayıt olurken sisteme girdiğin saatlerde, müşteriler için teslimata uygun kurye olarak görüneceksin. Çalışmadığın günlerde puanının düşmemesi için çalışma durumunu pasife çekmeyi unutma.
  • Mahallende Bim, A-101 ve Şok marketleri varsa, 3 marketi de hizmet marketi olarak belirleyebilirsin. Her sipariş 3 farklı marketi de kapsayabileceği için hizmet marketini seçerken, bulunduğun konuma çok uzak marketleri seçmemelisin. Hızlı teslimat puanını arttırır ve mahallendeki en iyi teslimatçı olmana katkı sağlar..

Yapman Gereken Çok Basit! Siparişi
Adrese Teslim Et

Teslim edeceğiniz siparişi size SMS ile bildireceğiz.SMS'teki linke tıkla ve artık teslim etmeniz gereken bir işiniz var.

  • Bisiklet sizin için düşük maliyetli bir taşıma aracı olacaktır. İsterseniz alışveriş sepeti ile yürüyerek de teslimat yapabilirsiniz. Motorum var diyorsan en hızlı sen olabilirsin.:) Kayıt olurken taşıyabileceğin maksimum ağırlığı başvuru formuna girmelisin.

Nasıl Para Kazanacağım?

Fiyatsor.net üzerinden girilen her siparişte, müşterilerimiz 5 TL taşıma ücreti ödeyeceğini kabul eder. Kazancınız müşteriden alacağınız taşıma bedeli olacaktır.

  • Fiyatsor.net üzerinden gelen siparişleri, istenilen marketlerden kendi imkanlarınızla satın alıp müşterimizin adresine götürmeniz gerekiyor. Kapıda hem ürünlerin ücretini hem de teslimat ücretini tahsil etmeniz gerekmektedir. Ürünleri satın alırken verilen fişi müşteriye iletmeyi unutmayın.
  • Teslimatı eksiksiz yaptım müşteri ürünleri kabul etmedi, bu ürünlerin parasını nasıl geri alacağım diye düşünme. Satın almış olduğun ürünleri fişleriyle beraber, aldığın marketlere rahatlıkla iade edebilirsin.

Detaylar

Fiyatsor Nedir?

Fiyatsor market fiyatlarını karşılaştırıp, sipariş verilmesini sağlayan tüketici dostu bir uygulamadır.

Herkes Teslimatçı Olabilir mi?

Fiyatsor teslimatçısı ol formunu eksiksiz dolduran gerçek kişiler teslimatçımız olabilir. Kimlik ve iletişim bilgileri, üyelik bilgileri ile eşleşmeyen teslimatçıların üyelikleri iptal edilir .

Motosikletimin olması gerekiyor mu?

Hayır, teslimatçılarımız istediği şekilde siparişleri teslimat adresine götürebilir. Ürünleri taşımak için bisiklet veya tekerlekli pazar sepetini kullanabilirsiniz.

Siparişler taşıyabileceğimden daha ağır olursa ne yapacağım?

Teslimatçımız ol formunda taşıyabileceğiniz maksimum ağırlığı belirtmeniz gerekiyor. Belirtmiş olduğunuz maksimum ağırlık tutarından daha yüksek ağırlıktaki siparişler size yönlendirilmeyecek.

Satın alacağım ürünlerin ücretini Fiyatsor’dan mı alacağım?

Hayır, gelen siparişteki tutarı kendi cebinizden karşılayıp, ürünleri teslim ettiğiniz kişiden almalısınız.

Nasıl Para Kazanacağım ?

Her teslimatta, siparişi teslim ettiğiniz kişiden getirme ücreti olarak 5TL tahsil etmeniz gerekiyor. Getirme ücreti verilmeyen siparişleri teslim etmeme hakkına sahipsiniz.

Ürünleri marketten satın aldım. Teslimatı yapacağım kişiye ulaşamadım. Ne olacak?

Satın aldığınız ürünleri fişi ile beraber, satın aldığınız marketlere götürüp iade edebebilirsiniz. Siparişi iptal eden kullanıcılarımızın geçerli nedeni yoksa, Fiyatsor sistemine erişimleri engellenecektir.

Gelen sipariş formundaki ürün mağazada yoktu ne yapacağım?

Sipariş ile beraber teslim edilecek kullanıcımızın iletişim bilgilerini size bildiriyor olacağız. Siparişteki ürünlerin mağazada olmaması durumunda, muadil ürün isteyip istemediklerini sormanız gerekecek.

Markete gittim, ürünün fiyatı sipariş formundakinden yüksek, ne yapacağım?

Öncelikle fiyatının doğruluğunu kontrol etmek için ürünün kasadan geçirilen doğru fiyatını öğrenmelisiniz. Raf etiketleri hatalı olabiliyor. Marketteki fiyat sipariş formundakinden yüksekse, alıcı ile iletişime geçip durumu bildirmeniz gerekecek.

Teslimatçı olmam için Fiyatsor a ödeme yapmam gerekiyor mu?

İlk 10 siparişinizde kullanabileceğiniz 10 TL'lik bakiye FiyatSor tarafından hesabınıza yükleniyor. Bakiyeniz bittikten sonra Cüzdan hesabınıza minimum 10 TL yüklemeniz gerekmektedir. Kabul ettiğiniz her bir teslimat için hesabınızdan 0,50 TL hizmet bedeli kesilecektir. Dilerseniz Cüzdan hesabınızdaki parayı iade alabilirsiniz.

Hemen Teslimatçı Olun

FiyatSor teslimatçısı olarak sorumluluk alanınızdaki siparişleri yerlerine ulaştırarak kazancınızı hemen elde edin.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ
* Kullanıcı adı: müşterilerin teslimatçı seçimi sırasında görecekleri isminiz
* Lütfen telefon numaranızın başına '0' koymadan giriniz.
ADRES BİLGİLERİNİZ
ŞİFRE