Sıkça Sorulan Sorular

Bulunduğunuz ilçede faaliyet gösteren marketleri görebilmek için bölge seçimi yapmalısınız.

Çevrenizde bulunan marketler aynı ürünü farklı gramajlarda satmaktadır. Fiyatsor; birim fiyat karşılaştırma modellemesi ile birbirine yakın gramajdaki ürünleri yan yana göstererek, hızlıca en ucuz fiyatlı marketi görmenizi sağlar.

Fiyatsor satın alacağınız ürün grubu özelinde, en ucuz fiyatı en kolay şekilde görebilmeniz için kurgulandı. Örneğin; Toz Deterjan kategorisini seçtiğinizde, KG birim fiyat olarak en ucuz market en üst sırada gözükecektir.

Evet, satıcıya yönlendirme yaptığımız ürünlerin fiyatları ilgili marketlerin online satış sitelerindeki fiyatlarıdır. Satıcıya git butonuna basarak, ilgili market web sitesinden fiyat kontrolü yapabilirsiniz.

Satıcıya git butonu olmayan ürünlerin fiyatları, saha ekiplerimiz tarafından her gün mağazalardan toplanmaktadır. Bölgenize özel farklı ürünler ve fiyatlar olabilir. Fiyatsor bu ürünlerde %98 seviyesinde doğruluğa sahiptir.

Ürün bulunurluk kontrolünü, satıcıya git butonu olan ürünlerde online mağaza üzerinden yapmaktayız. Satıcıya git butonu olmayan ürünlerde, alışveriş yapacağınız mağazada ürün stoğu bitmiş olabilir. Bölgenizdeki mağazalarda ürün olup olmadığı bilgisini daha doğru görebilmeniz için lokasyon seçimi yapmanızı tavsiye ederiz.

Market markalı ürün marketlerin kendilerine özel ürettirdikleri ve sadece o marketten satılan üründür. Örneğin Bim’de satılan Dost markalı süt, Bim’in market markasıdır. Fiyatsor tüm marketlerin kendilerine özel ürettirdikleri markaları kolayca kıyaslamanıza yardım eder.

FiyatSor'u Takip Et

Logo
Bölgenizde fiyat karşılaştırmalarında yer almak için bu formu doldurabilirsiniz